Konieczność aktualizacji danych adresowych.

05-01-2018

Obowiązek aktualizacji adresu zamieszkania dotyczy wszystkich mieszkańców miejscowości Knapy, którzy  składają wnioski o płatność w ARiMR lub mają zarejestrowane siedziby stada. Niezbędne jest przesłanie wypełnionego formularza pocztą na adres Biuro Powiatowe ARiMR w Tarnobrzegu, ul. 1 Maja 4a, 39-400 Tarnobrzeg, lub osobiste stawiennictwo w Biurze w pokoju 108a (Punkt Obsługi Klienta).

Jako cel złożenia należy zaznaczyć: zmiana do wniosku, następnie wypełnić sekcję II , III , IV, V (VI tylko pod warunkiem ,że adres do korespondencji nie jest tożsamy z adresem zamieszkania). W sytuacji kiedy zmianie uległ jedynie adres zamieszkania pozostałe sekcje zostawiamy niewypełnione i przechodzimy do sekcji XVI, tj. podpisu beneficjenta. Formularze są dostępne poniżej oraz na naszej stronie internetowej w zakładce ,,Gospodarka”, następnie ,,Formularz ARiMR”.

1) dotyczy elektronicznego wypełnienia wniosku

2) dotyczy ręcznego wypełnienia wniosku