Konkurs MSiT - realizacja zadań z zakresu turystyki w 2016 roku

20-10-2015

Ministerstwo Sportu i Turystyki Departament Turystyki ogłosiło otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki w 2016 roku.

Zlecenie realizacji zadań publicznych nastąpi poprzez ich wsparcie finansowe w formie dotacji.

Priorytety dotyczące zadań z zakresu turystyki:

• Wspieranie rozwoju produktów turystycznych.
  • Wspieranie rozwoju systemu jakości, poprzez m.in. certyfikacje, rekomendacje.
  •  Kształtowanie przestrzeni turystycznej poprzez wytyczanie, znakowanie i konserwację szlaków pieszych, narciarskich, rowerowych, wodnych itp., które znajdują się na terenie Polski.
  •   Zwiększenie kompetencji kadr, poprzez szkolenia, konferencje, warsztaty, seminaria etc.
  •  Popularyzacja turystyki krajowej, poprzez m.in. organizację imprez, konkursów.

Preferowane będą również przedsięwzięcia na rzecz upowszechniania partnerstwa publiczno-prywatnego w turystyce.

Terminie składania ofert do dnia 20.11.2015 roku.

Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa: Konkurs.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda