Konkurs na Sekretarza Gminy rozstrzygnięty

04-11-2015

Pan Tomczyk  jest absolwentem Uniwersytetu  Rzeszowskiego -Wydział Prawa. Ukończył studia podyplomowe w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie o kierunku Administracja Samorządowa. W latach 2009 – 2014 – doktorant na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczął od pracy w Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Handlu Wewnętrznego. Następnie prowadził własną działalność gospodarczą. Swoją „przygodę” w samorządzie terytorialnym rozpoczął w 2002 roku. W latach 2002-2011 sprawował funkcję Sekretarza Gminy w naszym Urzędzie. Od 2011r. pracował w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie, najpierw jako zastępca dyrektora a od stycznia 2012r. pełnił obowiązki dyrektora tej placówki.

Pan Bogdan Tomczyk posiada wieloletnie doświadczenie w samorządzie oraz szeroką znajomość przepisów dotyczących samorządu terytorialnego. Jako były sekretarz Urzędu Miasta i Gminy Baranów doskonale zna strukturę organizacyjną i sposób funkcjonowania Urzędu oraz Gminy Baranów Sandomierski.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz