Kradzież – dewastacja progów zwalniających na ulicy Kościuszki w Baranowie Sandomierskim.

25-04-2016

Kradzież – dewastacja  progów zwalniających na ulicy Kościuszki w Baranowie Sandomierskim.

Na wniosek mieszkańców jak również Zarządu Osiedla Baranowa Sandomierskiego w 2015 r. na ulicy Kościuszki w Baranowie Sandomierskim zamontowane zostały dwa progi zwalniające celem poprawy bezpieczeństwa mieszkańców głównie dzieci uczęszczających do Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim.

W nocy z 20 na 21.04.2016 r. nieznani sprawcy dokonali kradzieży dziewięciu elementów.

Straty szacuje się na kwotę 1 200,00 zł

Wobec powyższego Urząd Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim  wystąpił z pismem na policję celem wszczęcia postępowania dotyczącego wykrycia sprawców kradzieży – dewastacji w/w progów zwalniających.

Mając na uwadze powyższe  oraz w trosce o mienie gminne zwracamy się do mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski o bezzwłoczne zgłaszanie aktów wandalizmu na Policję, które służy dobru wszystkim mieszkańcom Gminy

Osoba odpowiedzialna: Janusz Magda
Osoba publikująca: Anna Smykla