Kradzież progu zwalniającego w Dymitrowie Dużym.

27-10-2015

7 października próg zwalniający został zamontowany na wniosek rady sołeckiej, w celu poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

W nocy z 22 na 23.10.2015 r. nieznani sprawcy dokonali kradzieży trzech elementów progu zwalniającego, jak również jednego kompletnego oznakowania pionowego na drodze gminnej w Dymitrowie Dużym. Straty oszacowano na kwotę 700zł.

Wobec powyższego Urząd Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim  wystąpił z wnioskiem na policję celem wszczęcia postępowania dotyczącego wykrycia sprawców kradzieży progu.

Jednocześnie zwracamy się do mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski o bezwłoczne zgłaszanie aktów wandalizmu na Policję i dbanie o mienie Gminy, które ma służyć dobru wszystkim mieszkańcom.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz