LGD ogłasza nabór wniosków

29-08-2019

Stowarzyszenie Lasowiacka Grupa Działania ogłasza nabór wniosków w ramach podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej.

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 4/2019

(Przedsięwzięcie I.1.2. Bezpośrednie dotacje inwestycyjne dla nowo powstających mikroprzedsiębiorstw tworzonych przez grupy defaworyzowane/ zakres: Podejmowanie działalności gospodarczej).

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 5/2019

(Przedsięwzięcie I.3.1. Bezpośrednie dotacje inwestycyjne dla nowo powstających mikroprzedsiębiorstw ukierunkowanych na wykorzystanie potencjału turystycznego LGD/ zakres: Podejmowanie działalności gospodarczej).

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 6/2019

(Przedsięwzięcie I.1.1. Bezpośrednie dotacje inwestycyjne dla istniejących mikro i małych przedsiębiorstw ukierunkowanych na wykorzystanie potencjału społecznego i gospodarczego LGD/ zakres: Rozwijanie działalności gospodarczej).

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 7/2019

(Przedsięwzięcie I.4.1. Bezpośrednie dotacja inwestycyjne dla nowo powstających lub istniejących mikroprzedsiębiorstw ukierunkowane na wykorzystanie potencjału rolniczego i gospodarczego LGD/ zakres: Rozwijanie działalności gospodarczej).

Zapraszamy również, na spotkanie informacyjne nt. możliwości pozyskania wsparcia finansowego w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które odbędzie 4 września 2019 r. o godz. 11.30.

Osoba publikująca: Jakub Marek
Osoba aktualizująca: Jakub Marek