Malarstwo Norberta Palmera w Baranowie

12-01-2017
Otwarcie wystawy kilkudziesięciu obrazów Norberta Palmera odbędzie się w najbliższy piątek w Galerii emgok. Artysta opowie o swojej pracy, fascynacjach, inspiracjach. Poprowadzi także warsztaty rysunku węglem. Mogą w nich wziąć udział dzieci, ale także chętni dorośli. Początek spotkania o godz. 17.00. Wstęp jest wolny. Norbert Palmer urodził się w Kielcach w 1969r. Mieszka i pracuje w Staszowie, woj. świętokrzyskie. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem, rzeźbą. Należy do Związku Artystów Plastyków. Jest jednym z założycieli Staszowskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. Organizuje plenery malarskie, na które zaprasza przyjaciół artystów z kraju oraz zagranicy. Nagrody: I Ogólnopolskie Biennale Plastyki Dąbrowa Górnicza 2012 – III nagroda za „Wierzby ” II Ogólnopolskie Biennale Grodzisk Wielkopolski 2014 – Grand Prix za tryptyk „Maki” XIV Salon Wielkopolski Czarnków 2015 – wyróżnienie za tryptyk „Zmierzch” XV Salon Wielkopolski Czarnków 2016 – nagroda Związku Artystów Plastyków – oddział Poznań za tryptyk „Człowiek odwrócony”
Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: