Marszałek Województwa Podkarpackiego pomaga rodzinom wielodzietnym

08-05-2020

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie Sandomierskim informuje, że ramach akcji zorganizowanej przez Marszałka Województwa Podkarpackiego, mającej na celu dostarczanie komputerów dla rodzin wielodzietnych, dwie z rodzin objętych pomocą naszego Ośrodka otrzymały sprzęt komputerowy do nauki on-line.   Rodziny, najbardziej potrzebujące wytypowali asystenci rodzin, którzy wykonując swoją codzienną pracę, zauważyli konieczność doposażenia dzieci w sprzęt komputerowy, dzięki któremu będą mogły one kontynuować naukę w systemie zdalnym. U obydwu rodzin, z uwagi na występującą w nich wielodzietność zachodziła potrzeba dostępu do komputera kilkorga dzieci w wieku szkolnym, w tym samym czasie, co często bywało kłopotliwe i uniemożliwiało naukę.

W imieniu obdarowanych, z całego serca- DZIĘKUJEMY.

Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała