Międzypokoleniowa impreza integracyjna w Durdach

08-08-2019

Już w ten weekend Koło Gospodyń Wiejskich w Durdach,  Stowarzyszenie „Jaślany” z Jaślan oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świerczów zapraszają na dwudniową Międzypokoleniową Imprezę Integracyjną Trzech Powiatów (tarnobrzeski, mielecki i kolbuszowski,) która odbędzie się w Centrum Rekreacji w Durdach (10 i 11 sierpnia).  Wydarzenie jest realizowane w ramach  zadania publicznego: Zwiększenie i rozwój oferty świadczeń pomocy społecznej dla seniorów, w tym działania: Wspieranie działań wzmacniających więzi międzypokoleniowe pn. „Wspólnie dajmy radość na „jesień życia””, dofinansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Wydarzenie będzie idealną okazją do uczestnictwa we wspólnej zabawie kilku pokoleń z różnych regionów. To również dobry czas do wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń, wzmocnienia więzi rodzinnych, sąsiedzkich i społecznych, a także wychowania młodego pokolenia w duchu poszanowania regionalnych wartości.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2019-08-08