MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH

05-12-2016

W dniu 3 grudnia pod Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu roległ się ryk silników, zapach spalin i dźwięk klaksonów, zwiastowało to wydarzenie niezwykłe, które niebawem miało nastąpić. Małym miłośnikom motoryzacji zabiły mocniej serca, gdy pod budynek placówki zajechała grupa Mikołajów na pięknie utrzymanych i wypolerowanych motocyklach różnych rodzajów i marek. Motocyklistom towarzyszyła wypełniona prezentami, stylowa furgonetka. Spotkanie z Mikołajem okraszone niespodziankami wywołało najwięcej emocji.

Dzieci otrzymały prezenty, których ilość i wartość przyprawiały o zawrót głowy. W radosnej atmosferze, prezentując swoje talenty i umiejętności odbierały upominki. Goście przygotowali również oryginalną niespodziankę. Wychowankowie skopańskiej placówki mieli okazję oglądnąć wspaniały pokaz tańców latynoamerykańskich w wykonaniu młodych tancerzy z Mielca.

Imprezę przygotowała grupa ,,Mikołaje na motocyklach i Przyjaciele” z Mielca i okolic , której członkowie nie tworzą żadnego klubu czy organizacji, ale spontanicznie i bezinteresownie pomagają innym. Dzięki ich staraniom udało się pozyskać sponsorów, przygotować paczki i mikołajkowe niespodzianki dla dzieci z COnD w Skopaniu. Najlepszą nagrodą za wrażliwość i dobre serce były radosne twarze dzieci, które swoich nowych, motocyklowych przyjaciół już zaprosili na kolejne spotkanie.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: