Mistrz Podkarpacia Zielonej Karty 2015r. w Golfie

29-09-2015

" Mistrzem Podkarpacia Zielonej Karty 2015 rozegranych 25.09.2015r VIII Mistrzostw w Golfie został trener  UKS IRON GOLF  przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dąbrowicy Krzysztof Dolecki,a tytuł  Vice Mistrza  tego turnieju otrzymał rownież członek UKS IRON GOLF w Dąbrowicy  Kuba Dolecki .Klub  prowadzi działania propagujące  zdrowie i grę w golfa wśród dzieci , młodzieży i  ich rodzin  z terenu naszej gminy. Wśród trenujących  zawodników UKS IRON GOLF z Dąbrowicy nie brakuje również przyszłych golfowych liderów.W najbliższych dniach prowadzony będzie przez  nabór do uczestnictwa w zajęciach sportowych  w golfa w roku szkolnym 2015/2016 .Sport ten budzi zaciekawienie coraz szerszych  grupy osób, co sprawia że do organizacji  VIII Mistrzostwach Podkarpacia w Golfie  przyłączyło się kilka znaczących instytucji i firm , między innymi Podkarpacki Urząd Marszałkowski,  a patronat medialny objęło Radio Rzeszów."

Osoba publikująca: Tomasz Pruś
Osoba aktualizująca: