Młodzi artyści wyśpiewali nagrody

30-10-2020

Każdego roku w konkursie bierze udział wielu znakomitych wykonawców z terenu Gminy Baranów Sandomierski oraz powiatu tarnobrzeskiego. Tegoroczna edycja odbyła się mimo obostrzeń związanych z sytuacja panującą na terenie kraju, jednak na nieco zmienionych zasadach - w formie on line. Konkurs został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Strzelec" przy współpracy
z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Ślęzakach oraz Powiatem Tarnobrzeskim.

Warunkiem udziału było nagranie jednej piosenki w dowolnym języku obcym w formacie wyłącznie audiowizualnym mp4 i wysłanie w terminie do 18 października 2020 r. pod wskazany adres.

Jury miało nie lada wyzwanie, by wyłonić zwycięzców. Młodzi artyści rywalizowali w trzech kategoriach, wykazując się niezwykłymi zdolnościami muzycznymi i językowymi. Zespół muzyczny #IanBoon&TheMusic w składzie: Ian Boon, muzyk, lektor języka angielskiego, Hubert Madej muzyk, gitarzysta, Adrian Gwoździowski muzyk, gitarzysta, kompozytor, producent, Marek Myszka muzyk, gitarzysta basowy oraz Tomasz Kacprzak muzyk, perkusista, tworzący kapitułę konkursową po wysłuchaniu wszystkich nagrań, przyznali nagrody w poszczególnych kategoriach:

I kategoria klasy 4-6
I miejsce Julia Podraza
II miejsce Marcelina Obara
III miejsce Wesołe Nutki

II kategoria klasy 7-8
I miejsce Kornelia Lis
II miejsce Emil Trela
III miejsce Julia Burlikowska, Hanna Hałka

III kategoria
I miejsce Urszula Wilczyńska
II miejsce Julita Małaszewicz
III miejsca nie przyznano

GRAND PRIX KONKURSU otrzymała JULIA OWOC.

Ponadto Wiktoria Bujna, Bartłomiej Dudzik, Malwina Smykla, Alicja Leżoń, Alicja Pazdros, Wiktoria Wilk, Martyna Tomczyk otrzymali wyróżnienia (kolejność przypadkowa).

Ogromne podziękowania należą się opiekunom artystycznym, rodzicom i nauczycielom.

Przyznane nagrody zostaną dostarczone pocztą lub osobiście do szkół.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Konkursu Piosenki Obcojęzycznej.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur