Nabór do konkursu piękności do 18 listopada

18-11-2016

Gala Miss Mielca 2017 odbędzie się 29 stycznia – ostatniego dnia ferii, ale przygotowania do niej już trwają. Trwa również nabór do konkursu. - Zapraszamy do udziału dziewczęta z całego Podkarpacia i z województw sąsiednich. W poprzedniej edycji mieliśmy zgłoszenia z Rzeszowa, okolic Ropczyc, Krakowa, a nawet ze Śląska. Choć kandydatki walczą o tytuł Miss Mielca, nie ma ograniczeń co do miejscowości, z której pochodzą – mówi redaktor naczelna Tygodnika Regionalnego Korso, który już od 19 lat organizuje konkurs piękności. - To jedna z najbardziej znanych imprez na całym Podkarpaciu, a dziewczęta – nie tylko te, które wygrały – odnosiły i nadal odnoszą sukcesy – dodaje koordynatorka Miss Mielca.

One przełamały swój strach i niepewność

Iwona Młynarska 4 grudnia tego roku walczyć będzie o tytuł Miss Polski – przeszła ćwierć i półfinały. Zdobyła tytuł Miss Podkarpacia 2016. W 2015 roku wygrała Miss Mielca 2015. Paris Maziarska, która w poprzednich latach wzięła udział w Miss Mielca, choć bez wygranej, została dostrzeżona m.in. w Chinach, otrzymała tam tytuł Supermodel International. Była twarzą Victoria’s Secret, L’oreal Paris, Pepsi, Ferrero Rocher. Bentley. Grała również w polskich serialach. Podobnie zresztą jak Karolina Kasprzak, która rozchwytywana jest przez polskich muzyków, biorąc udział w teledyskach. Karolina była kandydatką do Miss Mielca – to otworzyło jej drogę do kariery. Adrianna Daniel właśnie bierze udział w „Top Model” - programie rozrywkowym stacji TVN. Ada w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Mielca i realizuje swoją pasję już na arenie ogólnopolskiej. Tegoroczna Miss Klaudia Skawińska dzięki udziałowi w konkursie dostała się do półfinału FotoModels Poland. Zakwalifikowana do finału poleciała na słoneczną wyspę Rodos w Grecji, tak spędzając wakacje. Zresztą w konkursach agencji MaximaModels udział wzięła nie tylko Klaudia.

- O tym , do czego doszły nasze dziewczęta, mogłabym opowiadać długo. Ciekawostką jest, że nie tylko zwyciężczynie naszego konkursu rozwijają swoje kariery. Ale, każda z nich, kiedy z nimi rozmawiam, powtarza, że wszystko zaczęło się właśnie od Miss Mielca. Zawsze powtarzają jedno: stres był duży – podczas prób, na samej gali, ale gdyby go nie przełamały, na pewno żałowałyby, że nie spróbowały – zdradza Monika Świetlińska.

Przez ostatnich 19 w konkursie wzięło udział łącznie 260 dziewcząt z całego Podkarpacia.

Ty też chcesz spróbować swoich sił w Miss Mielca 2017?

Zgłoś swój udział. Formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu i ewentualnie zgoda rodziców lub opiekuna prawnego w przypadku, gdy kandydatka nie jest pełnoletnia, są do pobrania na portalu korso.pl

Należy do nich dołączyć dwa zdjęcia: sylwetki i twarzy. Zestaw dokumentów można dostarczyć do organizatora na dwa sposoby: osobiście (Redakcja Tygodnika „Korso”, ul. Biernackiego 1/4, Mielec) lub mailowo: sekretariat@korso.pl

Organizator, redakcja Tygodnika Regionalnego „Korso”, czeka na zgłoszenia dziewcząt z całego Podkarpacia w wieku 17-25 lat do 18 listopada.

Szczegóły, formularz, regulamin:

Fanpage: https://www.facebook.com/MissMielca/

W razie pytań, wątpliwości można pisać na adres: mswietlinska@korso.pl

Monika Świetlińska

redaktor naczelna