Nabór na animatora orlika w Dąbrowicy.

19-01-2018

Animator boisk wielofunkcyjnych „Moje Boisko Orlik” w Dąbrowicy

WARUNKI PRACY:

1. Praca w terminie: pomiędzy 1 marca a 30 listopada 2018 roku
2. Praca w godzinach otwarcia Orlika: w dni robocze
3. Forma zatrudnienia:  umowa o pracę /umowa zlecenie
4. Tygodniowa liczba godzin: 40

WYMAGANE KWALIFIKACJE: Wykształcenie pedagogiczne lub posiadanie stopnia trenera lub instruktora sportu.

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:

1. prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych dla różnych grup społecznych
w godzinach otwarcia Orlika, zgodnie z harmonogramem ujętym w dzienniku zajęć.
2. organizowanie i prowadzenie zajęć oraz imprez sportowych (co najmniej dwa razy w miesiącu) dla różnych grup społecznych (w tym dla dzieci, młodzieży osób niepełnosprawnych, dorosłych, seniorów oraz dla rodzin);
3. prowadzenie elektronicznego dziennika zajęć
4. umieszczanie aktualnego harmonogramu zajęć na tablicy ogłoszeń umiejscowionej w widocznym miejscu na Orliku oraz  na portalu wskazanym przez zarządcę obiektu;
5. zarejestrowanie profilu animatora na portalu internetowym oraz  bieżącego zamieszczania w nim informacji dotyczących funkcjonowania obiektu np. organizowanych imprez, zajęć .
6. nadzór nad mieniem i zgłaszanie wszystkich usterek i zniszczeń do zarządcy obiektu.
WYMAGANE DOKUMENTY:

1. podpisany życiorys opatrzony klauzulą upoważniającą do przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przeprowadzenia naboru zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz 1182 z późn. zm.);
2. kopia dokumentów poświadczających kwalifikacje zawodowe;
3. programu działań sportowo – rekreacyjnych , które kandydat zamierza realizować będąc animatorem.
PROCEDURA KONKURSOWA:
Postępowanie konkursowe składa się z dwóch etapów: 1) analizy złożonej dokumentacji;
2) rozmowy kwalifikacyjnej. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci są zawiadamiani telefonicznie, najpóźniej w dniu poprzedzającym rozmowę kwalifikacyjną.

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty należy składać w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dąbrowicy w zamkniętej kopercie z dopiskiem ”Nabór – animator boiska Orlik” w terminie do dnia 29.01.2018 r .

Zgłoszenie mozna równiez składac mailowo na adres: pspdab78@interia.pl

Kontakt telefoniczny: 158118705 lub 661308559