Największy w Polsce plebiscyt MISTRZOWIE AGRO rozpoczęty!

06-10-2020

Przedstawiciele Gminy Baranów Sandomierski zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Gazetę Codzienną - Nowiny" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominacje do nagród uzyskali: Grzegorz Białas, sołtys Sołectwa Ślęzaki, Grzegorz Chmielowiec, sołtys Sołectwa Dąbrowica, Iwona Surowiec, sołtys Sołectwa Suchorzów, Łukasz Sipiora, sołtys Sołectwa Wola Baranowska, Łukasz Żyguła, sołtys Sołectwa Skopanie, Piotr Ruła, sołtys Sołectwa Durdy, Magdalena Kosztur, sołtys Sołectwa Dymitrów Mały  oraz KGW w Lasowiaczki Baranów Sandomierski, KGW w Dąbrowicy Dąbrowianki, KGW w Durdach, KGW w Kaczakach, KGW w Markach Leśniczanki, KGW w Skopaniu, KGW w Ślęzakach.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.

Głosowanie trwa od  5  października 2020r. i potrwa do 5 listopada 2020r. ( etap powiatowy).

Nagrody w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku zostaną przyznane najpierw we wszystkich powiatach, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w PTAK Warsaw Expo.

Serdecznie zachęcamy do wspierania reprezentantów Gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez upowszechnienie wiadomości o akcji.
Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Pełną informację o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.nowiny24.pl/agro

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur