08-11-2019

W najbliższy weekend na terenie naszej Gminy odbędzie się szereg wydarzeń organizowanych w związku z Narodowym Świętem Niepodległości. Szczegółowy program poszczególnych uroczystości zamieszczony jest w naszym kalendarzu wydarzeń i na plakatach. Poniżej podajemy zestawienie wszystkich uroczystości.

Sobota 9 listopada 2019 r. godzina 15:00 „Ognisko Patriotyczne” Park Osiedlowy w Skopaniu.

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Wydarzenie organizowane przez Radę Osiedla
w Skopaniu.

Niedziela 10 listopada 2019 r. godzina 16:00 Koło Gospodyń Wiejskich w Durdach zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Niepodległości. Uroczystość obędzie się w Centrum Rekreacji w Durdach. Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu Województwa Podkarpackiego, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie w ramach zadania publicznego: Zwiększenie i rozwój oferty świadczeń dla seniorów w tym działania: Wspieranie działań wzmacniających więzi międzypokoleniowe pt. „Wspólnie dajmy radość na –jesień życia”.

10 listopada 2019 r. – 11 listopada 2019 r. „III Rejs Niepodległości”.

Trasa: Sandomierz – Baranów Sandomierski – Tarnobrzeg – Sandomierz.

11 listopada 2019 r. godzina 10:30 Gminne Obchody Święta Niepodległości, które odbędą się w Ślęzakach. Wydarzenie organizowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski oraz Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślęzakach.

13 listopada 2019 r. godzina 9:00 Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych „Dla Niepodległej”. Wydarzenie odbędzie się na orliku w Dąbrowicy. Patronatem honorowym jest Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska