Nasi karatecy świetnie zaprezentowali się podczas zawodów w Kozienicach

09-12-2019

OTWARTY PUCHAR MAKROREGIONU WSCHODNIEGO OYAMA PFK KOZIENICE odbył się 7 grudnia 2019r . W zawodach kumite wystartowało ponad 240 osób z 19 klubów Oyama oraz kyokushin karate z całej Polski.

Organizatorem zawodów był Nadwiślański Klub Sportów Walki "WULKAN" Kozienice na czele z sensei Andrzejem Suwała 4 Dan, któremu asystował sensei Łukasz Łuczyński 2 Dan. Sędzią głównym zawodów był Shihan Witold Choiński 6 Dan Białystok.

Otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Gminy Kozienice PIOTR KOZŁOWSKI. Ponadto zawody zaszczycili swoją obecnością - Przewodniczący Rady Miasta Kozienice Rafał Sucherman, Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Jarosław Traczyk.

Tarnobrzeski Klub Karate reprezentowało 14 zawodników i zawodniczek, w tym 7 mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski oraz liczna grupa rodziców. Zawodnicy zdobyli łącznie 11 PUCHARÓW, w tym:

Konrad Mystek- 1 miejsce

Patryk Kościelny -1 miejsce

Natalia Paczyńska - 2 miejsce

Kamil Pluta - 2 miejsce

Elżbieta Kościelna - 3 miejsce

Jakub Kubik - 4 miejsce

Aleksandra Paterak - miejsce 5-8

Wszyscy nasi zawodnicy stoczyli naprawdę świetne pojedynki, niektórym zabrakło trochę szczęścia, lecz zdobyte doświadczenie zaprocentuje z całą pewnością na kolejnych zawodach - WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH. Organizatorem i kierownikiem wyjazdu był sensei Grzegorz Uzar, który był również sędzią zawodów. Sekundantami zawodników byli sensei Sebastian Uzar oraz Mariusz Mystek.

Osoba publikująca: Patrycja Dyląg
Osoba aktualizująca: Patrycja Dyląg