Noc Bibliotek w Baranowie Sandomierskim

05-06-2019

Marzenia były głównym tematem Nocy Bibliotek, która odbyła się 31 maja w MGOK-u.. To o marzeniach właśnie czytał dzieciom wiersze gość piątkowego spotkania – Marcin Raś. To o nich rozmawialiśmy, a nawet próbowaliśmy je łapać – w tym celu maluchy wykonały łapacze snów. Uczestnicy wyszeptali także swoje marzenia gołąbkom, które następnie poleciały wraz z tymi pragnieniami do samego nieba. Były zabawy, śpiewy i gry. Rodzice i opiekunowie w tym czasie mogli skorzystać z kiermaszu książek i wykonywali laurki dla swoich pociech z okazji Dnia Dziecka. Noc Bibliotek zakończyła się fajerwerkami i słodyczami. Wydarzeniu towarzyszyła także zbiórka karmy dla psów. Zebrane dary zostaną przekazane psiakom z baranowskiego przytuliska. Dziękujemy naszym gościom: Marcinowi Rasiowi za piękne interpretacje rozmarzonych wierszy. A panu Ryszardowi Dudkowi za sprowadzenie do nas gołębi oraz podzielenie się opowieściami o ich podniebnych lotach i gołębich zwyczajach.

rd

Osoba aktualizująca: