Nowe boisko przy Zespole Szkół w Skopaniu

02-09-2014

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 1 września 2014 roku o godz. 9.00 przy Zespole Szkół w Skopaniu podczas inauguracji roku szkolnego odbyło się oficjalne oddanie nowo wybudowanego boiska dofinansowanego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Rybackiej Puszczy Sandomierskiej  ze środków Europejskiego Funduszu Rybackiego PO Ryby „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeży obszarów rybackich 2007-2013” w ramach operacji pn. „Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z opaską i ogrodzeniem wokół boiska przy Zespole Szkół w miejscowości Skopanie”. W uroczystości wzięli udział Poseł Mirosław Pluta, Burmistrz Miasta i Gminy Jacek Hynowski, Zastępca Burmistrza Jan Pelczar, Przewodniczący Rady Miejskiej Kazimierz Idzik, Radny Rady Miejskiej Bolesław Lombara, Radny Rady Miejskiej oraz Przewodniczący Rady Osiedla Edward Rusin, Sołtys wsi Skopanie Eugeniusz Ślęzak, dyrekcja oraz grono pedagogiczne. Nie zabrakło najważniejszych w tym dniu uczniów szkoły oraz ich rodziców. Nowe boisko poświęcił ksiądz Łukasz Nawrot.

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: