Nowe chodniki w Gminie Baranów Sandomierski.

16-07-2018

W ubiegły czwartek dokonano odbioru końcowego prac budowy chodnika w miejscowości Dąbrowica. Był to etap IV, który polegał na kontynuacji zadania, realizowanego w latach poprzednich. W ramach inwestycji ułożono 232 m chodnika z kostki brukowej betonowej, od Remizy OSP w kierunku torów kolejowych. Wykonawcą była Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Bruk-Mar Łukasz Marut z Bojanowa, która na w/w zadanie udzieliła 5 lat gwarancji. Wartość inwestycji to blisko 124 tys. zł, natomiast udział Gminy w realizacji inwestycji zamknął się w kwocie 65 tys. zł.

W tym samym dniu odebrano również prace związane z budową chodnika w miejscowości Kaczaki, gdzie wykonano 175 m chodnika z kostki brukowej betonowej za łączną kwotę prawie 106 tys. zł. Na to zadanie Gmina przeznaczyła 35 tys. zł. Inwestycja była realizowana w ramach etapu III, polegającego na kontynuacji prac związanych z budową chodnika w tym rejonie. Wykonawcą zadania była Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Bruk-Mar Łukasz Marut z Bojanowa, która na wykonane prace udzieliła 5 lat gwarancji.

Należy podkreślić, że w/w zadania zostały przez Komisję odebrane bez zastrzeżeń.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-07-16