Nowe drogi w gminie

15-12-2017

Burmistrz Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim wraz z komisją odbiorową w skład której wchodzą zawsze radni i sołtysi z poszczególnych miejscowości oraz przedstawiciele wykonawcy, w dniu 13 grudnia dokonali odbioru kolejnych wyremontowanych odcinków dróg na terenie gminy.

Odnowy nawierzchni asfaltowej dokonano na ul. Szkolnej i Parafialnej w Baranowie Sandomierskim w związku z zakończeniem na tych drogach przebudowy kanalizacji deszczowej.

Komisja odebrała również zakończenie robót na Osiedlu Zamkowym. Zadanie realizowano ze środków budżetu Państwa w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych. W ramach zadania wykonano odnowę nawierzchni asfaltowej na długości 609mb wraz z całą infrastrukturą drogową tj. chodniki, zjazdy, kompleksowe odwodnienie oraz pobocza. Po licznych wnioskach mieszkańców Osiedla Zamkowego, Burmistrz zlecił do wykonania dodatkowe roboty o wartości przeszło 35 tys. złotych w zakresie odwodnienia dróg i chodników na osiedlu.

W miejscowości Suchorzów wykonano nawierzchnię na ulicach Wąskiej i Wierzbowej w ramach środków z funduszu sołeckiego.

Łączna wartość wykonania wszystkich dróg wyniosła ponad 530 000,00 zł.

Wykonawcą robót była firma PRD Sp. z o.o. z Mielca. Na powyższe drogi udzieliła 60 miesięcznej gwarancji.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: