Nowe kierunki studiów w PWSZ

22-09-2015

Państwowa Wyższa Szkoła  Zawodowa  w Tarnobrzegu  im. prof. Stanisława Tarnowskiego  w Tarnobrzegu utworzyła dwa nowe kierunki studiów  podyplomowych "Bezpieczeństwo informacji" oraz "System bezpieczeństwa wewnętrznego w administracji publicznej"

Studia podyplomowe Bezpieczeństwo informacji kierowane są do osób zajmujących się bądź planujących podjęcie zatrudnienia na różnych stanowiskach związanych z zarządzaniem, prowadzeniem. planowaniem, kontrolowaniem bezpieczeństwa informacji i systemów związanych z tworzeniem, przesyłaniem, przetwarzaniem bądź gromadzeniem informacji o róznych stopniach  poufności oraz do administratorów systemów teleinformatycznych chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Studia "System bezpieczeństwa wewnętrznego w administracji  publicznej" adresowane są do osób planujących lub pełniących służbę i pracę w róznych organach stojących na straży  bezpieczeństwa wewnętrznego państwa w tym: policji, straży, inspekcjach, organach administracji publicznej, podmiotach gospodarczych i organizacjach pozarządowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: