Nowe odcinki oświetlenia ulicznego

04-12-2015

Komisja odbiorowa przy udziale Sołtysów poszczególnych sołectw dokonała odbioru budowy nowych odcinków oświetlenia ulicznego:

1. W miejscowości Dymitrów Mały został dobudowy odcinek oświetlenia ulicznego wzdłuż drogi obok wału rzeki Wisły. Na wybranych słupach zostały zamontowane 4 oprawy oświetleniowe.

1. W miejscowości Dymitrów Mały został dobudowany odcinek oświetlenia ulicznego obok stawu na działce nr ewid. 594 . Na słupie nr 12 została zamontowana oprawa oświetleniowa.

Wartość robót  na terenie Dymitrowa Małego z pkt 1 i 2 wynosiła łączne brutto 9700,00 zł

1. W miejscowości Dąbrowica został wybudowany odcinek oświetlenia ulicznego przy drodze ,,obok Łącza”. Zadanie polegało na opracowaniu dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami oraz  wybudowanie linii napowietrznej i  postawienie 1 szt słupa wirowego  na którym zamontowano  2 oprawy oświetleniowe. Przedmiotem zamówienia było także opracowanie dokumentacji  projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami.

Wartość robót wynosiła brutto  6319,00 zł

1. W miejscowości Skopanie, przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki został dobudowy odcinek oświetlenia ulicznego. Na trzech słupach stalowych zasilanych kablem ziemnym zostały zamontowane oprawy oświetleniowe.  Przedmiotem zamówienia było także opracowanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami.

Wartość robót wynosiła brutto 13500,00 zł.

1. W miejscowości Kaczaki  wzdłuż drogi gminnej ,,obok Horoszki” wykonano odcinek oświetlenia ulicznego. Na sześciu słupach stalowych zasilanych kablem ziemnym zostały zamontowane oprawy oświetlenia ulicznego. Przedmiotem zamówienia było także opracowanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami.

Wartość robót wynosiła  brutto 25800,00 zł.

Wykonawcą robót była firma : ELEKTRO-INSTAL P. Sulicki Instalacje Elektryczne i Pomiary – Sokolniki.

Wybudowane odcinki oświetlenia ulicznego zostaną przyłączone do sieci energetycznej po zakończeniu procedury przyłączeniowej w PGE Dystrybucja. Przewidywany termin załączenia wybudowanego oświetlenia ulicznego do 14 grudnia 2015 r.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz