Noworoczne widowisko w Baranowie Sandomierskim

13-01-2020

Spotkanie opłatkowe Rady Osiedla w Baranowie Sandomierskim upłynęło przy przepięknej muzyce Orkiestry Dętej Dobrynin. W specjalnym noworocznym programie grupie towarzyszyli także wokaliści Podkarpackiego Teatru Muzycznego: Emilia Jakubiec-Lis (sopran), Katarzyna Liszt-Starzec (sopran) i Jakub Kołodziej (tenor), a także grupa uroczych mażoretek pod kierownictwem Katarzyny Bogdan. Orkiestrą dyrygował Dariusz Bańka. Zebrani w sali widowiskowej MGOK-u widzowie usłyszeli m.in. wiązankę walców wiedeńskich, "Przetańczyć całą noc", czy marsz Radeckiego, ale nie zabrakło także kolęd i pastorałek. Koncert zakończyły owacje na stojąco i dwa bisy!

Występ był też okazją do złożenia życzeń noworocznych zebranym mieszkańcom miasta i gminy. Z takiej okazji skorzystali zaproszeni goście: poseł Zbigniew Chmielowiec, wicemarszałek Ewa Draus, wicestarosta Jacek Rożek, burmistrz Marek Mazur, a także gospodarz wydarzenia przewodniczący Rady Osiedla w Baranowie Sandomierskim Kazimierz Ślęzak.

Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała