Nowy Komendant Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Baranowie Sandomierskim

05-07-2016

W związku z zakończeniem  pełnienia funkcji Komendanta Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Baranowie Sandomierskim przez dh Zdzisława Zarzyckiego, 30 czerwca 2016 roku  w Urzędzie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Burmistrz Miasta i Gminy Pan Marek Mazur wraz z pracownikami Urzędu spotkał się, by podziękować mu za wieloletnią współpracę. Podczas spotkania dh Zdzisław Zarzycki podsumował swoją  pracę na wyżej wymienionym stanowisku, którą wykonywał od  2011 roku.

Od 1 lipca 2016 roku funkcję Komendanta Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Baranowie Sandomierskim pełni  dh Józef Bereski, który swój dyżur w tutejszym Urzędzie sprawuje w pokoju nr 18, zgodnie z poniższym harmonogramem. W przypadkach potrzeby kontaktu z Komendantem Miejsko-Gminnym ZOSP RP w Baranowie Sandomierskim w terminach innych niż ustalony harmonogram proszę o kontakt telefoniczny – 506 476 048.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda