Nowy parking i sala gimnastyczna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dąbrowicy

29-10-2015

Za te pieniądze wyremontowano w Przedszkolu parking  i uporządkowano teren wokół parkingu. Inwestycja powstała z inicjatywy i zaangażowania środków sołectwa Dąbrowica, dzięki której rodzice przedszolaków mogą bezpiecznie przywozić i odbierać swoje dzieci z przedszkola.

Natomiast Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy może cieszyć się świeżo wyremontowaną salą gimnastyczną. Główne działania remontowe nakierowane były na zapewnienie jak najlepszych warunków do nauki dzieciom klas I-VI, które od  października  mogą korzystać z wyremontowanej od podstaw Sali gimnastycznej. Prace miały charakter remontowo-modernizacyjny, począwszy od prostych robót malarskich, bieżących napraw, aż po remonty specjalistyczne  np. izolacji i odwodnienia fundamentów , wykonania wylewek i położenia  nowego parkietu. Dzięki zaangażowaniu środków uruchomionych przez Burmistrza Marka Mazura, trwający od połowy lipca do października br. remont sali, pozwoli na prowadzenie zajęć  sportowych bezpiecznie i  zdrowo. Należy nadmienić, że szkoła realizuje zajęcia golfa i dwa ogólnopolskie programy sportowe tj. Mały Mistrz i edukacyjny program WF z Klasą.

Przedszolakom życzymy bezpiecznej drogi do przedszkola i domu, natomiast uczniom Szkoły Podstawowej, bezpiecznej rywalizacji na wyremontowanej sali gimnastycznej.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz