Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy

30-03-2016

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski informuje o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla dokumentu pn.: "Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, na lata 2016-2022 z perspektywą do 2032 roku".

Zasadniczym celem niniejszego programu jest stworzenie skutecznego systemu i doprowadzenie do wyeleminowania wyrobów zawierających azbest z otoczenia człowieka oraz ich bezpieczne i prawidłowe unieszkodliwianie. Realizacja Programu pozwoli na zminimalizowanie, a w konsekwencji na wyeliminowanie negatywnego oddziaływania odpadów zawierających azbest w tym również szkodliwego działania włókien azbestowych.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: