Odbiór śmieci - informacja

18-01-2016

W związku z prognozowanymi trudnymi warunkami atmosferycznymi (niskie temperatury, śnieg, oblodzenia, opady marznącego deszczu) apelujemy do mieszkańców, aby minimalizowali ryzyko przymarzania odpadów do pojemników, ponieważ uniemożliwia to ich opróżnienie.

Bardzo często bywa tak, że wrzucamy do pojemnika wilgotne i mokre odpady, a potem mamy pretensje, że nie został opróżniony.

Ryzyko przymarzania odpadów do ścianek pojemnika jest dużo mniejsze w przypadku, gdy odpady znajdują się w workach. Pamiętajmy również o tym, żeby każdorazowo zamykać pokrywy pojemników, aby nie dostał się do nich śnieg ani deszcz.

Przypominamy także o konieczności wystawienia w dniu odbioru pojemników z odpadami (pojemników oraz worków) najpóźniej do godziny 700 rano.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz