Oddaj głos na Gminę Baranów Sandomierski w akcji „Pod biało-czerwoną”

28-09-2020

25 sierpnia br. ruszył projekt „Pod biało-czerwoną” mający na celu upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczpospolitej w Bitwie Warszawskiej w 1920 roku. W ramach w/w akcji Rząd Rzeczypospolitej Polskiej sfinansuje zakupu masztów oraz flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu.

W ramach projektu należy zebrać odpowiednią ilość głosów (min.100 dla Gminy Baranów Sandomierski) poprzez wypełnienie ankiety na stronie internetowej: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Każdy głos oddany przez mieszkańca Gminy Baranów Sandomierski ma znaczenie. W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, w uroczystości zawieszenia flagi na maszcie weźmie udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego

Głosowanie trwa do 11 listopada 2020 roku do godz. 23:59. Dzięki projektowi Rząd Rzeczpospolitej Polskiej pragnie wzmacniać ideę zaangażowanego społeczeństwa na rzecz swoich małych ojczyzn. Niech biało-czerwone flagi, przez cały rok, towarzyszą nam w naszej Gminie.

W dniu 29 listopada 2020 roku nastąpi ogłoszenie wyników oraz  opublikowanie listy gmin objętych programem ,,Pod biało-czerwoną’’.

Zachęcamy do głosowania!

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur