Ogłoszenie o zbiórce żywności.

20-09-2018

Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół w Skopaniu organizuje zbiórkę żywności w ramach akcji charytatywnej Caritas Diecezji Sandomierskiej "Kromka chleba dla Sąsiada - podziel się z bliźnim darem serca". Zbiórka odbędzie się w dniu 21.09.2018 r. ( piątek ) od godz. 16.00 - 20.00 oraz w dniu - 22.09.2018 r. ( sobota ) zostaną wystawione kosze. Zapraszamy wszystkich do udziału w zbiórce.

w imieniu Organizatorów :

Opiekun SKC w Skopaniu

Krystyna Rusin