Ogłoszono przetarg na inwestycję w Skopaniu.

16-01-2018

Rok 2018 będzie czasem wielkich projektów. Rekordowy budżet zakłada wydatki rzędu blisko 76,5 mln zł . Budowa drogi łączącej drogę wojewódzką nr 872 (ul. Jana Pawła II) z drogą gminną nr 100023R tj. od ulicy Mickiewicza i Słowackiego do al. Gen. Sikorskiego w Skopaniu, to pierwsza z większych inwestycji, na którą przetarg został ogłoszony już w styczniu. Założony projekt prac obejmuje m.in. poszerzenie ulic, wykonanie chodników, budowę parkingów oraz remont sieci odwodnienia ulic i oświetlenia. Najwięcej korzyści wynikających z realizacji w/w inwestycji odczują szczególnie mieszkańcy pobliskich bloków mieszkalnych. Ich kilkuletnie starania o poprawę nawierzchni drogi oraz rozbudowę parkingu, przyniosły pozytywne efekty. Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski określił tę inwestycję jako jedną z najbardziej wyczekiwanych przez mieszkańców Skopania. Szacunkowy termin zakończenia prac został wyznaczony na koniec lipca br.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-01-16