Omawiano plany przebiegu rozbudowy sieci kanalizacyjnej

25-09-2015

Zakres opracowania obejmuje rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej lub opcjonalnie budowę skupiskowych oczyszczalni ścieków dla miejscowości Wola Baranowska, Skopanie, Dymitrów Duży i Dymitrów Mały.

W trakcie spotkania, przy udziale pracowników UMiG, GZUP i Wykonawcy zadania, poruszono kwestie aktualnych problemów przy eksploatacji istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej w związku z planowaną rozbudową o nowe odcinki. Przyjęto rozwiązania, które mają w przyszłości poprawić sprawność nowobudowanej i istniejącej sieci kanalizacji.

Planuje się zakończenie prac nad opracowaniem programu z dniem 31.10.2015 r. Wykonawcą zadania jest firma IMG – PROJEKT Biuro Projektowe Instalacji Sanitarnych Mariusz Góra z siedzibą w Rzeszowie.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda