Ostatnie Posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP w Baranowie Sandomierskim

08-06-2016

Podczas ostatniego posiedzenia Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Baranowie Sandomierskim, członkowie Zarządu reprezentujący druhów z 13 jednostek OSP podsumowali kończącą się kadencję 2011-2016.

„Dla naszej straży to był dobry czas, wykorzystaliśmy środki do zakupu sprzętu oraz  na szkolenia i niezbędne wyposażenie do wykonywania tej zaszczytnej misji, jaką jest służba w ochotniczej straży pożarnej. Postawiliśmy na to, czym strażak wyjeżdża do pożaru oraz na jego bezpieczeństwo i niezbędny sprzęt  – powiedział Jacek Hynowski – prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Baranowie Sandomierskim.

Podziękowano członkom Zarządu, osobom i instytucjom, od których jednostki i druhowie otrzymali wsparcie. List z podziękowaniem z rąk prezesa Jacka Hynowskiego odebrał wicestarosta tarnobrzeski Krzysztof Pitra, ponieważ Zarząd Powiatu Tarnobrzeskiego systematycznie wspiera działalność jednostek OSP działających na terenie Powiatu Tarnobrzeskiego.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda