Pamiętajmy, życie i zdrowie jest najważniejsze! Apel Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski

19-03-2020

Szanowni Państwo,  Mieszkańcy Gminy Baranów Sandomierski!

W związku z zagrożeniem epidemicznym dotyczącym rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz w trosce o Wasze zdrowie i Waszych dzieci, uprzejmie prosimy o nie gromadzenie się na palcach zabaw i siłowniach plenerowych, znajdujących się na terenie Gminy.

Prosimy o unikanie wszelkiego rodzaju zgromadzeń, tak aby ograniczyć do minimum możliwość zarażenia. Prosimy także, aby zwiększyć nadzór nad dziećmi i dopilnować, by wszystkie zalecenia związane z bezpieczeństwem epidemicznym były respektowane. Przebywanie w skupiskach ludzkich dzieci i młodzieży stanowi istotne zagrożenie w rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Dlatego też, apelujemy do rodziców i opiekunów, aby zastosowali zalecenia związane z nie przebywaniem w rejonie większych skupisk ludzi oraz tłumaczyli dzieciom, że zalecenia są stworzone wyłącznie dla ich bezpieczeństwa.

Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała