Pielęgnacja pomników przyrody

25-11-2015

o dofinansowaniu z WFOŚiGW w Rzeszowie

Urząd Miasta i Gminy Baranów Sandomierski informuje, że dnia 4 listopada 2015 roku została podpisana umowa, o dofinansowanie za środków WFOŚiGW w Rzeszowie, pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, a Gminą Baranów Sandomierski, z siedzibą w Baranowie Sandomierskim, przy ul. Okulickiego 1, na zadanie :„Pielęgnacja pomników przyrody”. Wartość ogólna zadania :  21 072,00 zł, w tym dofinansowanie w Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie  w wysokości 18 964,90 zł. W ramach w/w zadania wykonano prace pielęgnacyjno-konserwacyjne 10 sztuk drzew Pomników Przyrody w miejscowościach: Baranów Sandomierski -klon pospolity, tulipanowiec amerykański, dąb szypułkowy, kasztanowiec zwyczajny, Skopanie - dwie robinie akacjowe, Dąbrowica -dąb szypułkowy, Durdy - dwa  dęby szypułkowe , Kaczaki - dąb szypułkowy.

Osoba publikująca: Tomasz Pruś
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska