Pierwszy w historii mecz młodzików KS Wisan

14-09-2020

W sobotę 12 września ma stadionie KS Wisan w Skopaniu odbyły się Pierwsze Rozgrywki Ligowe młodzików KS WISAN 2020/2021. Pierwszy gwizdek można było usłyszeć tuż po godzinie 12.00.

Marek Mazur Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski wraz z Wiesławem Szlęzakiem Prezesem Klubu Sportowego Wisan zainaugurowali historyczny mecz życząc wytrwałości i sukcesów młodym sportowcom. Nie zabrakło również słów uznania dla trenera. Z rąk Burmistrza MiG Baranów Sandomierski kapitan drużyny młodzików odebrał pamiątkowy pucha na pamiątkę Pierwszych Rozgrywek Ligowych młodzików KS WISAN 2020/2021 oraz komplet piłek.

Pierwszy gwizdek rozpoczął piłkarskie zmagania. Podczas meczu nie zabrakło prawdziwych emocji. Na trybunach słychać było głośny doping. Młodzi sportowcy, jak prawdziwi zawodowcy walczyli do ostatnich minut.

Rozgrywany mecz Wisan Skopanie – Słowianin Grębów zakończył się remisem 1:1. Zawodnik KS Wisan Alan Majda zdobył pierwszą historyczną bramkę w rozgrywkach ligowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów drużynie młodzików!

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur