Piknik w Siedleszczanach

14-07-2016

Samą biesiadę, z muzyką na żywo, poprzedziły mecze piłkarskie.  Na boisko jako pierwsi wybiegli najmłodsi  fani piłki nożnej, którzy „zbudowani” kończącym się euro, zafundowali wspaniałe  widowisko. Po nich na boisku, walczyli ze sobą kawalerowie i żonaci przedstawiciele miejscowości.  Kawalerowie okazali się skuteczniejsi w grze, mimo iż żonatych wsparli, swą grą, z-ca Burmistrza Marek Barszcz oraz szef WORD Tarnobrzeg Kamil Kalinka. Po zakończonych zmaganiach sportowych wręczone zostały nagrody oraz słodkie upominki dla najmłodszych.

Bardzo miło było zobaczyć, wśród uczestników imprezy, także tych, którzy na co dzień nie mieszkają już w Siedleszczanach, ale ich korzenie właśnie stąd się wywodzą i miejsce to jest im bliskie.

Wieczorem  rozpoczęła się muzyczna biesiada  przy ognisku. Organizatorem pikniku,  przy dużym  wsparciu lokalnych przedsiębiorców, byli Sołtys wraz Radą Sołecką, OSP oraz Uczniowski Klub Sportowy.

Krzysztof Pitra

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska