Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju Polski

05-05-2016

28 kwietnia w Auli Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski uczestniczył w spotkaniu z przedstawicielami administracji rządowej samorządowej, jednostek oświatowych, przedsiębiorstw i  lokalnej społeczności, na którym Premier Beata Szydło i Wiceminister Rozwoju dr Jerzy Kwieciński omówili założenia i cele Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju Polski (powszechnie nazywanego „Planem Morawieckiego”). Plan ten zawiera diagnozę sytuacji polskiej gospodarki, kierunkuje działania państwa i wskazuje konkretne jego zadania, które zapewnią polskiej gospodarce stabilny rozwój w przyszłości, zapewniając tym samym poprawę jakości życia obywateli.

Pełna wersja prezentacji znajduje się pod adresem:

www.mr.gov.pl/media/14840/Plan_na_rzecz_Odpowiedzialnego_Rozwoju_prezentacja.pdf

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda