Plan zajęć świetlic feryjnych w Gminie Baranów Sandomierski.

31-01-2018

W poniedziałek (tj. 29 stycznia) rozpoczęły się zimowe ferie w naszym województwie, które będą trwać do 11 lutego. Oprócz podkarpackiego, z zimowej przerwy cieszą się również uczniowie z województw: lubelskiego, łódzkiego, pomorskiego i śląskiego. Aby ten czas zimowego relaksu przebiegł szczęśliwie i pomyślnie, a wszyscy wypoczęci wrócili do swoich szkół, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania. Zabawa na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach oraz inne szaleństwa mogą sprawić wiele radości i wzmocnić naszą kondycję fizyczną. Pamiętajmy jednak, że podstawą, jak zwykle, jest zdrowy rozsądek, bezpieczeństwo i ostrożność.

W okresie zimowych ferii, uczniowie z Gminy Baranów Sandomierski będą mogli skorzystać z wielu zajęć, organizowanych przez szkolne świetlice oraz MGOK w Baranowie Sand i ŚDK w Skopaniu. Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć, które są jedną z alternatyw uatrakcyjnienia wolnego czasu podczas tej zimowej przerwy. Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku!

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-01-31