Podpisano umowę na remont drogi „Pagrundki”.

14-06-2018

W dniu dzisiejszym podpisano umowę na realizację inwestycji drogowej przy udziale środków z budżetu Państwa, które otrzymała gmina Baranów Sandomierski, w związku ze stratami, jakie wyrządziły obfite opady deszczu w 2017 roku.

Droga, która zostanie poddana remontowi zlokalizowana jest na terenie miejscowości Knapy oraz Durdy. Zakres robót obejmuje wykonanie nawierzchni (z kamienia) o szerokości 3,5 m na odcinku ponad 1200 m. Wykonawcą jest firma KORPOL- ROBOTY ZIEMNE Przemysław Korpuliński z Padwi Narodowej, która w ogłoszonym przez Gminę przetargu przedstawiła najkorzystniejszą ofertę cenową. Finansowanie robót odbywać się będzie zgodnie z zasadami przyznawania dotacji na usuwanie klęsk żywiołowych, czyli 80% środków z budżetu Państwa i 20% środków z budżetu Gminy.

Całkowita wartość inwestycji to ponad 97 tys. zł, natomiast termin zakończenia prac został wyznaczony na koniec sierpnia bieżącego roku. Wykonawca na w/w zadanie udzielił 60-cio miesięcznej gwarancji.

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-06-14