Podpisano umowę na termomodernizację budynków komunalnych

27-06-2017

Dzięki podpisanej 22 czerwca br. umowie na realizację zadania pn. „Termomodernizacja budynków komunalnych w miejscowości Baranów Sandomierski” budynki komunalne w Baranowie Sandomierskim nie będą odstraszać turystów odwiedzających Zamek w Baranowie Sandomierskim.

Inwestycja realizowana będzie przez Firmę Remontowo-Budowlaną WIDBUD Krzysztof Widuch z siedzibą Jadachy 380, 39-442 Chmielów. Wykonawca zadania wyłoniony został w ramach przetargu nieograniczonego. Inwestycja jest współfinansowana w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, a w 15% ze środków własnych Gminy Baranów Sandomierski.

Przedmiot zamówienia obejmuje termomodernizację trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych, na terenie układu urbanistyczno – krajobrazowego Baranowa Sandomierskiego objętego ochroną konserwatorską, zlokalizowanych przy ul. Zamkowej 23, 25 i 27 w Baranowie Sandomierskim, w następującym zakresie:

1. docieplenie ścian fundamentowych,
  2. docieplenie ścian zewnętrznych,
  3. docieplenie stropu,
  4. wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

Zadanie zostanie zrealizowane do końca listopada br., za kwotę 681 166,07 zł brutto.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz