Polska Biega w Baranowie Sandomierskim

24-05-2016

Bieg zorganizowany w ramach  Ogólnopolskiej Akcji "Polska Biega 2016" w Baranowie Sandomierskim był udany. Pogoda dobra do biegania, ciepło bez upału przy małym wiaterku. Trasa biegu około 3 kilometry prowadziła uczestników z malowniczego Baranowskiego ryneczku spod ratusza w kierunku rzeki Wisły przez jeden most na rzece Babulówce, a po obiegnięciu parku zamkowego powrót przez drugi most na tej rzece. Na koniec była długa prosta wzdłuż wału rzeki Babulówki i całe okrążenie stadionu lekkoatletycznego.W biegu uczestniczyło 49 osób najstarszy uczestnik to Marta Janczura 48 lat, a najmłodszy uczestnik miał 9 lat. Pierwsze miejsce w całym biegu zajął Arkadiusz Urbaniak. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale z logo akcji, miejscem i datą biegu.

Tekst: Ryszard Jarzębski- Koordynator akcji Polska Biega

Osoba publikująca: Anna Smykla