Pomoc dla rolników w wypełnianiu wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich

21-03-2019

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski informuje, iż w roku bieżącym pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski świadczyć będą pomoc w wypełnianiu wniosków o bezpośrednie dopłaty obszarowe. Pomoc będzie mogła być udzielana jedynie przy osobistym udziale zainteresowanych, po okazaniu dowodu osobistego. Przypominany, że od 2018 roku wnioski są wypełniane wyłącznie w formie elektronicznej. Rolnicy, którzy chcą uzyskać pomoc:

1. Posiadający e-konto zobowiązani są przedstawić login i hasło;

2. Nie posiadający e-konta zobowiązani przedłożyć następujące dane:

• numer identyfikacyjny gospodarstwa (numer EP),
  • 8 ostatnich cyfr numeru rachunku bankowego (numer rachunku bankowego zgodny z numerem w ewidencji producentów),
  • kwoty z ostatniego przelewu otrzymanego z ARiMR, zrealizowanego w roku 2018.

Pomoc będzie udzielana w Punkcie Obsługi Klienta od dnia 25.03.2019 r. w godzinach pracy Urzędu, tj. 7:30-15:30.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2019-03-21