Ponowiono przetarg na kanalizację.

30-04-2018

Przetarg na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w Woli Baranowskiej, Skopaniu i Knapach ( II i III część zamówienia) został unieważniony. Jest to związane z tym, iż zaproponowane ceny najkorzystniejszych ofert, znacznie przewyższyły kwotę jaką Gmina Baranów Sandomierski zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tych części zamówienia.

W związku z tym w dniu dzisiejszym przetarg na powyższe części zadania został ogłoszony ponownie, a znajdą go Państwo tutaj: BIP. Na bieżąco będziemy też informować Państwa o dalszym przebiegu postępowania.

Pragniemy również zaznaczyć, że złożone oferty na pozostałe części zamówienia ( I, IV i V) są obecnie weryfikowane zgodnie z określonymi wcześniej przez Gminę wymogami zawartymi w SIWZ.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-04-30