Pożegnanie wakacji w Skopaniu

23-09-2019

Dnia 15 września 2019 r. na boisku w Skopaniu odbyła się impreza promująca obszar LG: „Pożegnanie wakacji” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 we współpracy ze Stowarzyszeniem „Lasowiacka Grupa Działania”.

Organizatorami wydarzenia był Klub Sportowy „Wisan” Skopanie,  Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania” w Nowej Dębie oraz Rada Osiedla w Skopaniu.

Podczas imprezy rozegrano turniej piłkarski o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, w którym udział wzięło 7 drużyn. Za udział i zaangażowanie każdy uczestnik turnieju otrzymał medal oraz drobną nagrodę rzeczową.

WYNIKI TURNIEJU:

I miejsce – Stal Nowa Dęba

II miejsce – Stal Mielec

III miejsce – Stal II Mielec

IV miejsce – AP Wola Baranowska

Po wręczeniu nagród  dokonano poświecenia i symbolicznego otwarcia stadionu oraz nowo wybudowanej trybuny. Rozstrzygnięto Konkurs na Wzorową Działkę w Skopaniu. Przez ulice przejechała parada motocykli Grupy Pinokia, która zakończyła część oficjalną imprezy.

Kolejnym punktem wydarzenia był występ zespołu młodzieżowego "NEON" z Baranowa Sandomierskiego, który za swój występ otrzymał gromkie brawa. Zabawa taneczna przy zespole "Randez Vous" zakończyła imprezę.

Nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin. Dla każdej przybyłej osoby przewidziano bezpłatny poczęstunek. Dodatkowo każdy otrzymał zielony balonik promujący obszar LGD.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy, które znajdują się w zakładce GALERIA.

Osoba publikująca: Patrycja Dyląg
Osoba aktualizująca: Patrycja Dyląg