Praca w szpitalu w Nowej Dębie

24-10-2019

Dyrektor  Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki  Zdrowotnej w Nowej Dębie ogłasza  nabór  na stanowisko Głównego Księgowego.

Wymagania  od  Kandydatów:

Kwalifikacje:

wykształcenie: wyższe  ekonomiczne,

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości w tym ustawy o rachunkowości, przepisów dotyczących prawa bilansowego, podatkowego, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,

- znajomość procesów finansowo-księgowych i sprawozdawczych,

- znajomość ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny,

- 5 letnie  doświadczenie  w dziale finansowo –księgowym,

- bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office, Excell, oprogramowania dedykowanego księgowości (kadrowo-płacowego, księgowo-finansowego)

- znajomość ustawy Kodeks Pracy

mile widziana:

- znajomość  przepisów  ustawy  o działalności leczniczej,

- znajomość przepisów ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych,

- znajomość systemu finansowo- księgowego Info-Medica

- znajomość języka angielskiego,

Umiejętności:

- umiejętności opracowywania analiz finansowych,

- zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości,

- umiejętności  interpersonalne i negocjacyjne,

- umiejętności organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

Do obowiązków Głównego Księgowego należy:

- prowadzenie gospodarki finansowej, gospodarowanie środkami publicznymi jednostki, planowanie i prowadzenie sprawozdawczości zgodnie z ustawą z 27.08.2009r. o finansach publicznych (j.tekst Dz. U. z 2019 r. poz. 869).

- prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 29.09.1994r o rachunkowości ( j.tekst Dz.U. z 2019 r. poz. 351)

- prowadzenie analiz kosztów działalności zakładu,

- przygotowywanie planu finansowego i sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych itp.

- wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,

- kierowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy powierzonej pracownikom podporządkowanym organizacyjnie i funkcyjnie Głównemu Księgowemu.

- dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzetelności dokumentów dot. operacji gospodarczych
i finansowych.

Wymagane dokumenty:

- CV, list motywacyjny

- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje oraz staż pracy,

- oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,

- oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji następującej treści:

Ja niżej podpisany/podpisana wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie, ul. M.C. Skłodowskiej 1A, 39-460 Nowa Dęba, moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentów a[aplikacyjnych na potrzeby bieżącego procesu rekrutacyjnego oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji do czasu cofnięcia zgody.

Oświadczam, że zostałem poinformowany/a, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

…………………………….

Data i podpis

Oferty wraz z dokumentami prosimy składać do Sekretariatu SPZ ZOZ w Nowej Dębie w  terminie do dnia 30.10. 2019 r. do godz. 1100, z adnotacją na kopercie „ Nabór  na stanowisko Głównego Księgowego ” wraz  podaniem  swojego  imienia oraz do kontaktu numer telefonu.

Kandydaci, których aplikacje spełnią wymogi formalne zostaną zaproszeni telefonicznie lub mailowo do udziału w dalszym procesie naboru.

Osoba publikująca: Patrycja Dyląg
Osoba aktualizująca: Patrycja Dyląg