Prace melioracyjne na rowach

15-06-2020

3 czerwca 2020 r. Komisja w składzie przedstawicieli z Rejonowego Związku Spółek Wodnych w Tarnobrzegu, Urzędu Miasta i Gminy
w Baranowie Sandomierskim, Zarządu Gminnej Spółki Wodnej w Baranowie Sandomierskim oraz sołtysa sołectwa Skopanie dokonała wizji terenowej mającej na celu zbadania zakresu i jakości wykonanych robót na urządzeniach melioracji szczegółowej.

Przedmiotem odbioru były prace w miejscowości Skopanie związane z konserwacją rowu Nr-13 ‘’Fabryczny’’ oraz konserwacji rowu Nr-1 ‘Suchorzowski’’ łącznie na długości 2170mb. Prace obejmowały koszenie skarp oraz likwidacji roślin korzeniących się w dnie rowów. Wykonano również odmulenie cieków i oczyszczenie z namułu przepustów rurowych, za pomocą odpowiedniego sprzętu. Wartość całkowita zadania pn.: „Konserwacja rowów melioracji szczegółowej Gminnej Spółki Wodnej na terenie Gminy Baranów Sandomierski”  wyniosła 19 824,94 zł. Z czego ponad 50 % środków zostało dofinansowane z Gminnej Spółki Wodnej W Baranowie Sandomierskim.

Prace odebrano bez zastrzeżeń, a wykonawcą robót był Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Tarnobrzegu.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Jakub Marek