Prace remontowe na budynku OSP Kaczaki

24-09-2020

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczakach podpisała umowę z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników na realizację zadania pn. ,, Wspieranie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich w ramach modernizacji, remontu
i rewitalizacji budynków użyteczności publicznej ratownictwa, edukacji dla społeczności lokalnej'’.

Poprzez pozyskanie dotacji, dzięki wsparciu posła Zbigniewa Chmielowca jednostka otrzymała możliwość wyremontowania strażnicy.

W ramach zadania wykonano prace remontowe na budynku remizy oraz budynkach gospodarczych. Został odnowiony dach remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczakach poprzez pomalowanie farbami podkładowymi i nawierzchniowymi. Miejscowo uzupełniono tynki zewnętrzne wraz z ich pomalowaniem. Odnowiono również drewnianą stolarka okienną i zużyte drewniane elementy konstrukcyjne dachu wieży.

Dzięki tym pracom estetyka całego budynku znacznie się poprawiła.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur