PRAKTYCZNE PISANIE WNIOSKÓW

07-11-2019
Działasz w organizacji pozarządowej? Jesteś lokalnym aktywistą? Chciałbyś nauczyć się, jak pisać wnioski o dotacje, by mieć pieniądze na fajne działania prospołeczne? Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim, we współpracy z Rzeszowskim Ośrodkiem Wspierania Ekonomii Społecznej, zaprasza na szkolenie:

PRAKTYCZNE PISANIE WNIOSKÓW W CELU POZYSKANIA FUNDUSZY NA DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ

Szkolenie jest całkowicie darmowe, certyfikowane, trwa 8 godzin lekcyjnych (w trakcie: przerwa kawowa i obiadowa).

Planowany termin szkolenia: sobota, 23 listopada 2019 r., godz. 9.00, sala kameralna MGOK Baranów Sandomierski.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zapisy w bibliotece.

Szkolenie jest finansowane z projektu „ROWES – szansą rozwoju sektora ekonomii społecznej w subregionie II”, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Oś priorytetowa VIII Integracja społeczna, Działanie 8.5 Wspieranie rozwoju sektora ekonomii społecznej w regionie przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego.
Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: