Premiera komedii Juliusza Machulskiego

25-03-2016

Powolnymi krokami zbliża się premiera sztuki teatralnej przygotowywanej przez "starą gwardie" aktorów ŚDK w Skopaniu. Będzie to bardzo zabawna komedia pióra Juliusza Machulskiego, która notabene nagrodzona została  w organizowanym przez Teatr Powszechny konkursie na polską komedię współczesną. Wspomniana  "stara gwardia", to byli członkowie kabaretu "Bretka", ale nie tylko. Na scenie zobaczymy w rewelacyjnej formie (zresztą jak zawsze) Pawła Dobrowolskiego, Justynę Klag-Żygułe, Mateusza Załuskę i Wojciecha Gwoździowskiego oraz powrót po wielu latach Renaty Detki i Agaty Dobrowolskiej.

Próby trwają już od roku, ponieważ będzie to pełnowymiarowa sztuka w dwóch aktach. Aktorzy gwarantują świetną zabawe i prawdziwe salwy niezwykłego humoru.

Premiera - 9 kwietnia 2016. o godz. 18.00

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska